Co o mě říkají klienti

Vaše reakce jsou pro mne důležité...

Gábi díky za Vaše kurzy, konečně jsem pochopila, jak karty fungují a i když je někdy oříšek jim opravdu dobře porozumět, jsou mariášky prostě fakt nejlepší! Chce to jen praxi a trpělivost 🙂

Tereza

Výuku vykládání karet od Gabriely mohu vřele doporučit každému, kdo se chce opravdu skvěle naučit číst z karet. Její lekce jsou srozumitelné, krásně podané s citem a nadchnou jistě každého fanouška karetních výkladů. Gabriela prostě ví, jak naučit, aby každý pochopil. V lekcích je znát její letitá pedagogická praxe. Doporučuji vřele!

Zuzana

Dobrý den, paní Gábinko, já Vám moc děkuji za vyložení karet, moc si Vás vážím a ještě jednou moc děkuji. Musím říci, že máte naprostou pravdu. Dala jste mi takovou jistotu, že si říkám, že snad vše zvládnu.

Lenka

Dobrý den, Váš kurz pečlivě studuji a troufám si říct, že na mě kartičky začaly hezky a srozumitelně mluvit. Každopádně bych vám chtěla za tento kurz poděkovat. Přišel v pravou chvíli a udělal mi opravdu velikou radost. Konečně jsem našla někoho, kdo mi vše jasně a jednoduše vysvětlil a ukázal systém a techniku, jak s kartami pracovat a jak to celé funguje.

Dana

Paní Kořínková, předem vám chci moc poděkovat, že jste si dala tu práci a vytvořila přehledným a poutavým způsobem tyto lekce. Od vánoc je poslouchám pořád dokola v každou volnou chviličku, ale i tak mi karty dávají informace. Někdy nad tím kroutím hlavou a večer koukám jako blázen, že mi říkají opravdu to, co se stalo. Je to fascinující, ještě více, než když jsem o tom jen snila. Obdivuji, když se někdo lidem věnuje s takovou láskou jako vy...

Kateřina

Paní Gabrielo, od doby co jsem si u Vás zakoupila kurz výkladu karet se od nich nemohu odtrhnout a učím se je každý den a mluvím s nimi. A musím říct, že opravdu fungují a už se plno věcí i vyplnilo. Výklad, který jste mi dělala, sedí do puntíku.

Dana