Úvod do mariášových karet

Nahlédněte pod pokličku tajemného umění čtení z karet

a získejte tak navždy toho nejlepšího rádce…

Možná, že i Vy stojíte před důležitým životním rozhodnutím a potřebujete rychlou radu…

Chtěli byste umět vykládat karty, ale nevěříte si?

Máte doma nádherné karetní sady, ale stále jim nerozumíte tak, jak byste si představovali?

Když jsem v roce 2001 vzala do ruky své první vykládací karty, netušila jsem, že by mé výklady mohly pomáhat tolika lidem a že se budu tímto uměním jednou živit. Mým snem bylo naučit se vykládat tak, abych nejen skvěle rozuměla složité symbolice karet, ale hlavně, abych lidem neprogramovala negativní události do budoucna a svými výklady je neděsila. Vyzkoušela jsem za ty roky všechny možné tarotové i vykládací sady, ale nakonec zakotvila u té  – na první pohled – nejobyčejnější. Mariášové karty mi totiž poskytly takové množství informací, jako doposud žádné jiné karty. 

 • Co kdybyste uměli vykládat karty jako profesionál?
 •  Co kdybyste dokázali číst z karet úplně vše?
 • Co kdybyste navždy získali úžasného rádce, který nikdy nezklame?

Řada mých klientů se také často ptá na to, zda je možné se výklad mariášových karet naučit. Podle mého názoru a mých osobních zkušeností zní odpověď – ANO! Mariášové karty mají svá jasná pravidla a symboliku, která je pro každého velmi přehledná.

Pro pochopení těchto základních principů jsem pro vás vytvořila unikátní MAPU MARIÁŠOVÝCH KARET. Vše jsem pečlivě připravila, dala dohromady své poznatky z praxe a následně natočila videolekci, která je věnovaná detailnímu rozboru a vysvětlení všech pojmů na této mapě.

Tento minikurz bych vám právě nyní ráda představila! 

Co získáte?

V úvodní lekci do karetních výkladů, kterou jsem pro vás připravila, vám podrobně vysvětlím, jak pracovat s mapou mariášových karet, ukážu, jak lze jednoduše pochopit jejich princip a vysvětlím základní symboliku všech 32 karet. 

Online minikurz „Jak vykládat mariášové karty“ obsahuje:

 • Úvodní lekci v délce trvání 32 minut
 • Mapu mariášových karet
 • Podrobný návod, jak pracovat s mapou mariášových karet
 • Vysvětlení základních významů mariášových karet
 • Vysvětlení základních významů mariášových karet

Po absolvování kurzu sami dokážete:

 • Určit v kartách roční období a příslušné živly
 • Poznat základní symboly všech 32 karet
 • Určit významy jednotlivých barev z balíčku

Před vámi je již jen maličký krůček k nastoupení úžasné cesty do světa velmi přesných výkladů…

Všechny informace, které se v kurzu naučíte, jsem ověřila v praxi s mnoha klienty.

Pokud nebudete něčemu rozumět, ráda vaše dotazy zodpovím na webu Školy vykládání karet. 

Navíc máte zrovna dnes štěstí. Minikurz je v časově omezené akci k dostání za 299,- Kč  99,- Kč.

ANO, chci využít tuto nabídku a získat Úvodní lekci za akční cenu!

Chci koupit Úvodní lekci nyní

Kdo je

Gabriela Jelínková Kořínková
Gabriela Jelínková Kořínková
zakladatelka a autorka Školy vykládání karet

• operní pěvkyně, malířka, kartářka a terapeutka, pedagožka • lidem začala pomáhat na základě své osobní zkušenosti s výklady karet a metodou SRT • od roku 2012 má na kontě stovky spokojených zákazníků, kterým dokázala pomoci s řadou problémů v takřka všech životních oblastech • její prioritou je, aby klientům předávala pozitivní energii, nový náhled na daný problém, který má VŽDY řešení a pomohla lidem nastavit harmonický způsob života

Vzdělání:  

Universität Mozartem Salzburg, Konzervatoř České Budějovice, Spiritual Response Therapy I. A II. stupeň, Spiritual restructuring,  Škola jogy FISAF Hatha Yoga Basic, Hatha Yoga Advanced, Pranayama, Mudra, Bandha, Goethe certificat C1, BULATS C ¼ Deutsch, ESCC Certificate German Language for Advanced

Reference

Výuku vykládání karet od Gabriely mohu vřele doporučit každému, kdo se chce opravdu skvěle naučit číst z karet. Její lekce jsou srozumitelné, krásně podané s citem a nadchnou jistě každého fanouška karetních výkladů. Gabriela prostě ví, jak naučit, aby každý pochopil. V lekcích je znát její letitá pedagogická praxe. Doporučuji vřele!

Zuzana

Dobrý den, Váš kurz pečlivě studuji a troufám si říct, že na mě kartičky začaly hezky a srozumitelně mluvit. Každopádně bych vám chtěla za tento kurz poděkovat. Přišel v pravou chvíli a udělal mi opravdu velikou radost. Konečně jsem našla někoho, kdo mi vše jasně a jednoduše vysvětlil a ukázal systém a techniku, jak s kartami pracovat a jak to celé funguje.

Dana

Když zakoupíte minikurz "Jak vykládat mariášové karty", získáte:

 • Úvodní lekci v délce trvání 32 minut
 • Mapu mariášových karet
 • Podrobný návod, jak pracovat s mapou mariášových karet
 • Vysvětlení základních významů mariášových karet
 • Vysvětlení základních významů mariášových karet

Po absolvování kurzu sami dokážete:

 • Určit v kartách roční období a příslušné živly
 • Poznat základní symboly všech 32 karet
 • Určit významy jednotlivých barev z balíčku

ANO, chci využít tuto nabídku a získat Úvodní lekci za akční cenu! 

Chci koupit Úvodní lekci nyní

Jste připraveni odhalit tajemství mariášových karet?

ANO, chci získat Úvodní lekci nyníNE, děkuji, poradím si se vším sám