Výklad karet, který funguje!

Naučte se, jak proniknout do tajemství výkladu mariášových karet a zajistěte si tak navždy toho nejspolehlivějšího rádce.

Hledáte odpovědi na své otázky a bojíte se jít ke kartářce?

Stojíte před důležitým rozhodnutím a nevíte, kudy kam?

Vyzkoušeli jste již různé karetní sady a stále jim nerozumíte? 

Za poslední roky jsem pomohla stovkám zákazníků najít správný životní směr, zbavit je jejich strachů z budoucnosti či pochopit jejich životní situaci. Téměř všichni řešili stejné otázky. „Jak je možné, že čtení z karet funguje a plní se? Odkud přicházejí informace, které jim zprostředkovávám? Dá se výklad karet vůbec naučit?“

Odpověď zní: ANO! Abyste mohli proniknout do zákulisí funkčních karetních výkladů, potřebujete poznat pravidla a principy komunikace s kartami.

 • Co kdybyste dokázali to, o čem jste si doposud mysleli, že je výsadou jen pár vyvolených? 
 • Co kdybyste již nikdy nemuseli vydávat nemalé peníze za čtení z karet?
 • Co kdybyste získávali odpovědi na své otázky, kdykoli budete zrovna  potřebovat?   

Osobně jsem vyzkoušela mnoho rozličných karetních sad. Od tarotových či vykládacích až po různé andělské. Tenkrát jsem byla ve složité životní situaci, problémy se na mě hrnuly doslova ze všech stran a potřebovala jsem poradit, kudy kam. Neměla jsem ale ani čas, energii ani finance na to, abych stále navštěvovala kartářky. Mé první pokusy o výklady se mi více či méně plnily, ale stále v nich něco chybělo. Hledala jsem prostě ještě větší přesnost, přehlednost a konkrétní informace. Ne jen symboly.

A tak jsem začala pátrat, pilně studovat a řešení objevila v té úplně nejobyčejnější karetní sadě za pár korun.

Přišla jsem na to, že k tomu, abyste dostávali velmi přesné a konkrétní odpovědi na to, jak se vypořádat s různými životními situacemi, nepotřebujete velké investice do nákladných a složitých karetních sad.

Od roku 2012 pomohly mé výklady a terapie stovkám klientů, kteří ke mě přišli s těmi nejrůznějšími životními problémy. Mnoho z nich mi sdělilo, že už absolvovali několik karetních seancí, ale že se ještě nikdy nesetkali s takovým přístupem a tak přesnými informacemi, jaké našli v mých výkladech. Mé podnikání se rozjelo úžasným směrem a za největší úspěch považuji to, že již nejsem závislá na žádné reklamě, protože se ke mně zákazníci neustále vracejí a noví klienti přicházejí z 99% na doporučení.

No a letos přišel ten pravý čas, kdy jsem si dala konečně tu práci, abych svoje know-how převedla do podoby, ve které vám ho mohu jednoduše předat. Celou svou strategii a poznatky jsem natočila do videolekcí, vytvořila přehledná schémata a vizualizace k jednotlivým kartám a vše shrnula do doplňkových učebnic ku studiu. Na základě své osobní zkušenosti, která mi přivedla stovky klientů, jsem vytvořila tento unikátní online kurz, který vám chci právě teď představit!

Je fantastické mít pozitivní vliv na lidi kolem sebe a vidět,

jak se negativní události a problémy mění v radost a úspěch!

Reference

Dobrý den, Váš kurz pečlivě studuji a troufám si říct, že na mě kartičky začaly hezky a srozumitelně mluvit. Každopádně bych vám chtěla za tento kurz poděkovat. Přišel v pravou chvíli a udělal mi opravdu velikou radost. Konečně jsem našla někoho, kdo mi vše jasně a jednoduše vysvětlil a ukázal systém a techniku, jak s kartami pracovat a jak to celé funguje.

Dana

Paní Kořínková, předem vám chci moc poděkovat, že jste si dala tu práci a vytvořila přehledným a poutavým způsobem tyto lekce. Od vánoc je poslouchám pořád dokola v každou volnou chviličku, ale i tak mi karty dávají informace. Někdy nad tím kroutím hlavou a večer koukám jako blázen, že mi říkají opravdu to, co se stalo. Je to fascinující, ještě více, než když jsem o tom jen snila. Obdivuji, když se někdo lidem věnuje s takovou láskou jako vy...

Kateřina

Výuku vykládání karet od Gabriely mohu vřele doporučit každému, kdo se chce opravdu skvěle naučit číst z karet. Její lekce jsou srozumitelné, krásně podané s citem a nadchnou jistě každého fanouška karetních výkladů. Gabriela prostě ví, jak naučit, aby každý pochopil. V lekcích je znát její letitá pedagogická praxe. Doporučuji vřele!

Zuzana

Výklad karet, který funguje!

Tento online kurz vám pomůže pochopit zákonitosti a fungování výkladů mariášových karet. Sdílím v něm své ověřené poznatky a rady, jak dosáhnout co nejlepších výsledků a jak propojit své vědomí i podvědomí s jednoduchými obrázky a symboly v této karetní sadě.

Unikátní výuka, která vás posune od dohadů a čtení návodů 

ke skutečnému vykládání karet

Ve 21 lekcích a konkrétních ukázkách z praxe vám jednotlivě představím všech 32 mariášových karet a velmi podrobně popíšu jejich jednotlivé významy.  Dalším stupněm pak bude výuka kombinací nejprve dvou karet, což je podle mého názoru stěžejní část k pochopení principu, jakým způsobem mariášové karty předávají informace. Ve třetí části výuky detailně popisuji, jak porozumět různým druhům výkladů. Celý kurz je zakončen uvedením do tajů toho největšího umění – celkového výkladu, který vám může ukázat i události na několik let dopředu!

Mou vizí je naučit vás porozumět kartářskému umění, umět pochopit poselství mariášových karet a jejich úžasnou řeč, která po shlédnutí lekcí pro vás bude již navždy srozumitelná.

Online kurz „Výklad karet, který funguje!“ obsahuje:

 • 21 videolekcí ve 3 balíčcích pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé
 • 3 učebnice ke stažení se všemi schématy použitými ve výuce
 • Podrobné vysvětlení významů jednotlivých karet
 • Vyčerpávající popis kombinací 2 a 3 karet
 • Návod, jak vyložit karty na krátkodobou i dlouhodobou předpověď

Po absolvování kurzu sami dokážete:

 • Vyložit sami sobě i druhým události z minulosti, přítomnosti i budoucnosti
 • Přečíst si v mariášových kartách odpověď na jakoukoliv otázku
 • Určit přibližnou dobu, kdy se událost odehraje
 • Zjistit stav vašich čaker a tělesné kondice
 • Odhalit blokující energie ve vašem prostoru
 • Vyložit 8 druhů výkladů

Co získáte?

 • 21 lekcí ve 3 balíčcích:
  SEZNÁMENÍ S MARIÁŠOVÝMI KARTAMI / 5 lekcí UČÍME SE KOMBINACE / 10 lekcí DRUHY VÝKLADŮ / 6 lekcí
 • 3 doplňkové učebnice k lekcím ke stažení
 • Podrobný návod, jak vyložit sami sobě i druhým lidem
 • Téměř 15 hodin výuky
 • Vyčerpávající popis významů jednotlivých karet i jejich kombinací
 • Ukázku reálných výkladů z praxe

Nečekejte složité a nudné popisy karet…

Před sebou teď máte důležitý krůček na cestě k úžasným výsledkům…

Faktem je, že cokoliv se v kurzu naučíte, jsem ověřila v praxi mnoha výkladů u stovek klientů.

Jednotlivé významy karet jsou velmi srozumitelně a stručně popsány a propojeny hravou formou s obrázky tak, abyste si je co nejsnáze zapamatovali.

Pokud nebudete ve výuce něčemu rozumět, ráda vaše dotazy zodpovím na emailu: info@skolavykladanikaret.cz.

Vstoupit do kurzu nyní

Pokud dnes zakoupíte v akci celý kurz, čeká na vás tento speciální BONUS:

A to není všechno!

Pokud dnes zakoupíte v akci celý kurz, čeká na vás tento speciální BONUS:

Zakoupením kurzu "Výklad karet, který funguje" získáte:

 • 21 lekcí ve 3 balíčcích:
  SEZNÁMENÍ S MARIÁŠOVÝMI KARTAMI / 5 lekcí UČÍME SE KOMBINACE / 10 lekcí DRUHY VÝKLADŮ / 6 lekcí
 • 3 doplňkové učebnice k lekcím ke stažení
 • Podrobný návod, jak vyložit sami sobě i druhým lidem
 • Téměř 15 hodin výuky
 • Vyčerpávající popis významů jednotlivých karet i jejich kombinací
 • Ukázku reálných výkladů z praxe
 • BONUS
  Výklad karet od Gabriely / 1 dotaz

Pokud dnes zakoupíte v akci celý kurz, čeká na vás tento speciální BONUS:

Kdo je Gabriela Jelínková Kořínková

Gabriela Jelínková Kořínková
Gabriela Jelínková Kořínková
zakladatelka a autorka Školy vykládání karet

• operní pěvkyně, malířka, kartářka a terapeutka •  lidem začala pomáhat na základě své osobní zkušenosti s výklady karet a metodou SRT •  od roku 2012 má na kontě stovky spokojených zákazníků, kterým dokázala pomoci s řadou problémů v takřka všech životních oblastech •  její prioritou je, aby klientům předávala pozitivní energii, nový náhled na daný problém, který má VŽDY řešení a pomohla lidem nastavit harmonický způsob života

Vzdělání:  

Universität Mozartem Salzburg, Konzervatoř České Budějovice, Spiritual Response Therapy I. A II. stupeň, Spiritual restructuring,  Škola jogy FISAF Hatha Yoga Basic, Hatha Yoga Advanced, Pranayama, Mudra, Bandha, Goethe certificat C1, BULATS C ¼ Deutsch, ESCC Certificate German Language for Advanced

Nejčastější otázky a odpovědi

 • OTÁZKA:      Jsou všechny lekce k dispozici ihned?   
  ANO! Zakoupením kurzu „Výklad karet, který funguje!“ získáte okamžitý přístup ke všem 21 lekcím v době trvání téměř 15 hodin, 3 doplňkovým učebnicím ke studiu, bonusovému materiálu a mnoha dalším informacím, které vám automaticky přijdou na váš e-mail ihned po připsání platby kurzovného na účet.
 • OTÁZKA:      Jak dlouhá budou videa?
  Videolekce jsou uspořádány následujícím způsobem: v balíčku č. 1 SEZNÁMENÍ S MARIÁŠOVÝMI KARTAMI je pro vás připraveno 5 lekcí, z nichž každá trvá v průměru 30 minut. V balíčku č. 2 UČÍME SE KOMBINACE naleznete 10 lekcí. 8 z nich trvá v průměru 60 minut, 2 poslední jsou jen doplňkové v době celkového trvání 26  minut. Balíček č. 3 DRUHY VÝKLADŮ obsahuje 6 lekcí v různé délce trvání, celkově na vás v tomto balíčku čeká 262 minut výuky. Kompletně tedy získáte necelých 15 hodin intenzivních výukových lekcí.
 •  OTÁZKA:      Může se naučit vykládat karty každý?
  ANO! Kartomancie neboli čtení z karet je řemeslo, které se může naučit každý, koho baví práce na sobě a studium nových poznatků. Je samozřejmé, že teprve praxe dělá mistra – tak jako v každém jiném oboru – a kurz je proto navržen tak, aby vám co nejpřehledněji předal veškeré potřebné informace k tomu, abyste je v budoucnu uměli použít a mohli se i nadále zdokonalovat ve vašich karetních výkladech.
 •  OTÁZKA:      Proč se učit zrovna od Gabriely?
  Za poslední roky Gabriela pomohla stovkám zákazníků zodpovědět jim jejich velmi složité životní situace i úplně obyčejné každodenní výzvy. 99% z nich přišlo na základě doporučení od klientů, kteří již vyzkoušeli její výklady i terapie a to je pro ní tím největším doceněním. Nyní máte jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku jejího know-how a naučit se vykládat takové karetní výklady, které oslní nejen vás samotné, ale i vaše známé, příbuzné či potencionální klienty.
 •  OTÁZKA:      Co když budu mít během lekcí otázky?
  Vaše otázky jsou vítány! Pokud nebudete něčemu z výuky rozumět, můžete se obrátit na online podporu na webu www.skolavykladanikaret.cz, kde vám Gabriela ráda zodpoví vaše dotazy k tématu, jak vykládat mariášové karty.

Máte další otázky? Můžete mě kontaktovat zde: info@skolavykladanikaret.cz

Gabriela o kurzu „Výklad karet, který funguje!“ 

Gabrielo díky za Vaše lekce. Splnila jste mi můj sen - umět si vyložit mariášové karty. Díky Vám vím, jak na to a teď už na mariášky nedám dopustit!

Lenka

Gábi díky za Vaše kurzy, konečně jsem pochopila, jak karty fungují a i když je někdy oříšek jim opravdu dobře porozumět, jsou mariášky prostě fakt nejlepší! Chce to jen praxi a trpělivost

Tereza

Dobrý den, paní Gábinko, já Vám moc děkuji za vyložení karet, moc si Vás vážím a ještě jednou moc děkuji. Musím říci, že máte naprostou pravdu. Dala jste mi takovou jistotu, že si říkám, že snad vše zvládnu.

Lenka

Paní Gabrielo, od doby co jsem si u Vás zakoupila kurz výkladu karet se od nich nemohu odtrhnout a učím se je každý den a mluvím s nimi. A musím říct, že opravdu fungují a už se plno věcí i vyplnilo. Výklad, který jste mi dělala, sedí do puntíku.

Dana

Zakoupením kurzu "Výklad karet, který funguje" získáte:

 • 21 lekcí ve 3 balíčcích:
  SEZNÁMENÍ S MARIÁŠOVÝMI KARTAMI / 5 lekcí UČÍME SE KOMBINACE / 10 lekcí DRUHY VÝKLADŮ / 6 lekcí
 • 3 doplňkové učebnice k lekcím ke stažení
 • Podrobný návod, jak vyložit sami sobě i druhým lidem
 • Téměř 15 hodin výuky
 • Vyčerpávající popis významů jednotlivých karet i jejich kombinací
 • Ukázku reálných výkladů z praxe
 • BONUS
  Výklad karet od Gabriely / 1 dotaz
Vstoupit do kurzu nyní

Jste připraveni splnit si svůj sen a naučit se vykládat karty jako profesionál?

ANO, chci vstoupit do kurzu nyníNE. děkuji, poradím si se vším sám